Search

Regulatory Services Committee

Print

The Members of the Committee are as follows:

Liberal Democrat Councillors:

Raj Khiroya (Chair)

Martin Trevett (Vice-Chair)

Paul Rainbow

Roger Seabourne

Alex Turner

Kate Turner

Conservative Councillors:

Donna Duncan

David Coltman

Alison Wall

Labour Councillor

Stephen Cox

Independent Councillors Group:

Joanna Clemens

 

Minutes of previous Regulatory Services Committee meetings can be accessed here.

Use the filter below to search for upcoming or past meetings of the Regulatory Services Committee.

filter meetings

41 to 43 of 43 results

Planning Committee - 21 April 2022

Venue to be confirmed

21st April 2022

Annual Council - 16 May 2022

Venue to be confirmed

17th May 2022

Planning Committee - 18 May 2022

Venue to be confirmed

19th May 2022

41 to 43 of 43 results